Series
Ratings
15
Another Miss OhRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
In Time With YouRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5