Titles you rated
Green BookRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0