Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 5.0