Movies
Ratings
81
King and the ClownRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 1.0
SaltRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0