Movies
Ratings
349
Deja VuRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0