Series
Ratings
185
Romantic KillerRated ★ 0.5
Selling the OC Season 3Rated ★ 4.0
Selling the OC Season 2Rated ★ 4.0
Selling Sunset Season 8Rated ★ 4.0
Selling Sunset Season 7Rated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
Selling Sunset Season 5Rated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
Selling Sunset Season 3Rated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
Mask Danshi: This Shouldn't Lead to LoveRated ★ 1.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 2.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0- ZOMBIE-LOANRated ★ 2.5
JormungandRated ★ 3.0