Titles you rated
- Bad BloodRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Shin Kamen RiderRated ★ 2.5
Shin GodzillaRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
Boy Meets GirlRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0