Movies
Ratings
491
Easy ARated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
No BreathingRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The GreyRated ★ 4.5
Two Weddings And a FuneralRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 1.0
The TreacherousRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5