Movies
Ratings
93
Toy StoryRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 5.0
Punisher: War ZoneRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
DaybreakersRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
UndisputedRated ★ 5.0
The TownRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0