Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.0