Titles you rated
- My Little MonsterRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0