Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Boy ErasedRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
BossRated ★ 2.0
An Old LadyRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5
FrecklesRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5