Series
Ratings
365
Mrs. PepperpotRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Please Love The Useless MeRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.0- Legend of Mi YueRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 4.0- OrangeRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0