Series
Ratings
78
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
BargainRated ★ 2.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 0.5
LTNSRated ★ 1.5
Say You Love MeRated ★ 3.5
MovingRated ★ 0.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 0.5
TransatlanticRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Valeria Season 3Rated ★ 2.5
ValeriaRated ★ 1.5
ValeriaRated ★ 1.5
CelebrityRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.0