Series
Ratings
42
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 3.5
Love Playlist Season 4Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0