Movies
Ratings
131
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
HopeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
PawnRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 2.0