Titles you rated
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0