Movies
Ratings
190
LobbyRated ★ 2.5
ReptileRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 2.0
Shot CallerRated ★ 4.0
HavocRated ★ 1.5
StreamingRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Project PowerRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 2.5
65Rated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0