Movies
Ratings
831
The Exit 8Rated ★ 4.0- 404 Still RemainRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 3.0
Black Phone 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The Black PhoneRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.5
3670Rated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 4.5
MacbethRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
TronRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0- The CheatRated ★ 4.0
- Into the NightRated ★ 3.0