Movies
Ratings
29
Die Hard 2Rated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5