Movies
Ratings
349
Green BookRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Deep End of the OceanRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
LeonRated ★ 2.5
Red EyeRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0