Movies
Ratings
110
The NotebookRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
My♡PuppyRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5