Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
She Would Never KnowRated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
TomorrowRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Clean With Passion For NowRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
When My Love BloomsRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0