Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0