Titles you rated
 Le SamouraïRated ★ 3.0 Le SamouraïRated ★ 3.0
 A House of DynamiteRated ★ 3.5 A House of DynamiteRated ★ 3.5
 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
 Uptown GirlsRated ★ 3.0 Uptown GirlsRated ★ 3.0
 Hi.5Rated ★ 3.0 Hi.5Rated ★ 3.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 It Was Just an AccidentRated ★ 4.0 It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 A Violent ProsecutorRated ★ 2.5 A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
 The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0 The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5
 Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0 Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
- Morning of the DeadRated ★ 3.5
 Street Of CrocodilesRated ★ 3.0 Street Of CrocodilesRated ★ 3.0
 The BonesRated ★ 2.5 The BonesRated ★ 2.5
 The Room Next DoorRated ★ 3.5 The Room Next DoorRated ★ 3.5
 Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0 Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
 September 5Rated ★ 3.5 September 5Rated ★ 3.5
 Lilo & StitchRated ★ 3.0 Lilo & StitchRated ★ 3.0
 Farewell My ConcubineRated ★ 4.0 Farewell My ConcubineRated ★ 4.0