Movies
Ratings
447
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 2.0
BoltRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0