Titles you rated
VigilanteRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5