Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5