Titles you rated
The Silent SeaRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0