Titles you rated
13 Going on 30Rated ★ 4.5
How to Be SingleRated ★ 5.0
Bad GeniusRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The NunRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5