Movies
Ratings
41
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Dear Evan HansenRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0