Series
Ratings
33
The GreatRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Skam Season 3Rated ★ 4.5
HierarchyRated ★ 1.0
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 1.5