Movies
Ratings
319
IdentityRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 2.0
Saw VRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.0