Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Chastity HighRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 4.0
Fishbowl WivesRated ★ 1.5
SilentRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0