Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
My First ClientRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0