Movies
Ratings
693
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 2.5