Movies
Ratings
270
RushRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 1.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.5