Titles you rated
The DescentRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Descent: Part 2Rated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
DoghouseRated ★ 4.0- Machined RebornRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0