Movies
Ratings
52
Stanley Kubrick: A Life in PicturesRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Treasure PlanetRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
SceneryRated ★ 2.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.0