Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.5- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 3.5
- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 3.0
Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5- Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 2.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5