Titles you rated
QuartetRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 5.0
MiraclesRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
FreudRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5