Titles you rated
FrankensteinRated ★ 2.5
PicnicRated ★ 5.0
Gintama on Theater 2D Kabukicho Shitenno-henRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 2.5
People and MeatRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 4.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 1.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 2.0