Series
Ratings
27
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
YouRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 5.0