Movies
Ratings
242
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.5
Dream ScenarioRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0