Movies
Ratings
432
The SubstanceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
CharacterRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0