Titles you rated
- The FrogRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
When Will Ayumu Make His Move?Rated ★ 4.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 3.5
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Play It Cool, GuysRated ★ 4.5
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 4.0
Aharen Is IndecipherableRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0