Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5