Series
Ratings
43
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 3.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 5.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0