Titles you rated
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 1.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0