Movies
Ratings
108
Miss SloaneRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Movie 43Rated ★ 0.5
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 0.5
Lump of SugarRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0